Norsk Svenska English
 
Du er her: home > registry

BIHCH  CROJCH  HCH  HJCH  HSHCH  INTCH(FCI)  INTCH  ROCH  ROMJCH  ; Res.BIS; Autumn Winner'22 (BIH); Romanian Club Winner'22; Hungarian Special Winner'22 ; Crufts's Qualification-2023, EDS of year 2021:R.CAC, EXCELLENT II./9 ; Crufts's Qualification-2022; 4x BOG; 2x BOG II; 2x BOG III.; BOG IV.; BEST DERBY; Romanian Club Winner; DERBY WINNER; CRUFTS's Qualification-2021; ABE Club Winner; Split Winner; Junior BIS II.; Junior SUPREME BEST IN SHOW-3 ; Junior BIS (RCCA-Toy club); Romanian Junior Club WINNER; Romanian Puppy Club WINNER; Montenegro Puppy Grand WINNERr; Hungarian Puppy Grand WINNER; Hungarian Minor Puppy Grand WINNER; 3x Puppy BIS I.; Puppy BIS II.; Baby BIS I.C.I.B. Marianna & Mark's Dream Alluring Avicii

Reg. Nr
: MET.Kin.Mezt.317/19
Født
: 2019-01-25
Farge
: bronze
Variant
: Naken
Oppdretter
Farkasné Nagy Marianna (MariAnna & Mark's Dream, Ungarn)
Eier
Farkasné Nagy Marianna (MariAnna & Mark's Dream, Ungarn)
  • 26.2022 CACIB Crufts - Zagreb (CRO)
    BOB and Crufts Qualification'23
    judge:Jadranka Smojver Selimovic (CRO)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • - 08.10 CACIB Gradacac (BIH)
    Exc.1. CAC CACIB BOB Autumn Winner BEST OF GROUP II.
    judge:Dusan Paunovich (SRB)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • - 08.10 CAC Gradacac (BIH)
    Exc.1. CAC BOB
    judge: Lokodi Csaba Zsolt (RO)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 23.09.2022 CACIB Kecskemet
    Exc.1. CAC; CACIB; BOG IV.
    judges:Eytan Hendel(ISL);Dusan Paunoic(SRB)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 23.09.2022 CACIB Kecskemet
    Exc.1. CAC; CACIB; BOG IV.
    judges:Eytan Hendel(ISL);Dusan Paunoic(SRB)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 03.09.2022 CAC and CACIB-Samac (BIH)
    2x Exc.1. 2xCAC CACIB 2xBOB and 2xand he was selected in TOP 6 of BOG!!
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • -03.09.2022 CACIB-Samac (BIH)
    2x Exc.1.CAC CACIB BOB and he was selected in TOP 6 of BOG !
    judge:Jasna Matejcic (HR)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 04.06.2022 CACIB Herend
    BEST OF GROUP
    judges:Refect Hadzic(BIH), Harto Stockmari(FI)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • - 30.07.2022 CAC Spilt (HR) (25 enteries in breed)
    exc.I./ 5 CAC CACIB BOB and he was selected in TOP 6 of BOG !
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • - 30.07.2022 CAC Spilt (HR) (25 enteries in breed)
    exc.I./ 5 CAC CACIB BOB and he was selected in TOP 6 of BOG !
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 08.07.2022.CCAR Toy Dogs Club
    father and son
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 02.07.2022 ÁBE Special Show
    Exc.1. 2x CAC,Special Winner'22,BOB Res BIS
    judges: Zuzana Simon (CRO)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 19.-20.02.2022 Fehova Winter Dogshow -CACIB
    2xCAC 2xCACIB 2xBOS
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 04.06.2022 CACIB Herend
    BEST OF GROUP
    judges:Refect Hadzic(BIH), Harto Stockmari(FI)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 04.06.2022 CACIB Herend
    BOB, BEST OF GROUP
    judges:Refect Hadzic(BIH), Harto Stockmari(FI)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 29.05.2022 CACIB Subotica
    judge: Kitanivic Sasa (SRB)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • -30.04.2022 Pécs-Szentlorinc CACIB
    Best Of Breed
    judge: Ligita Zake (LV)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 15.04.2022 CACIB Szilvasvarad
    Exc.1./2 CAC CACIB BOB
    judge:Juslin J.Ahola(SF)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 19.-20.02.2022 Fehova Winter Dogshow -CACIB
    2xCAC 2xCACIB 2xBOS
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 28.12.2021 GRAND PRIX WINNER CACIB-Budapest(HU)
    Exc.1./3; CAC;RCACIB
    Judge:Mr.Zaur Agabeyli (AZE)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 29.12.2021 EUROPEAN DOG SHOW-Budapest (HU)
    Exc.2./9 Res CAC
    Mr. Hari Lehkonen (SF)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 23-24.10.2021-Komarom CACIB Crufts-Derby Dog show
    2x CACIB; 2x BOB, BEST OF GROUP; Crufts's Qualification-2022
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • -16.10.2021 CACIB-Turija(SRB)
    Exc.1. CAC, CACIB, BOB and he was selected TOP of BOG !
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 05.09.2021-Hodmezovasarhely CACIB
    BEST OF GROUP
    judges:Suncica Lazic(SRB),Vilmos Kardos(HU)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 01.08. 2021 Debrecen CACIB
    BOG III.
    Istán Orcsik(SRB)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 10.07.2021 ARAD (RO)-GHEORGHE SCHILL MEMORIAL CACIB
    Avicii: BOG II. and he's son Jack BEST JUNIOR
    judge:Dr.Tamas Jakkel (HU)-president of the FCI
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • -09-07.2021 ARAD (RO)-CCAR/Toy Club dog Show
    CAC; Club Winner; BOB
    judge:Vojislav Al Dagistani (SRB)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 2020-CACIB Bekescsaba(HU)
    2xBOB,BOG,BOG III.
    judges:Sipos Marta(SRB,Roberto Schill(RO,Suzana Simon(HR),Sonia Kelveri Philippou(CY)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 04.10.2020-Komarom CACIB
    CAC CACIB Derby Winner BEST Derby BOB,Top 6 in the BOG, in DERBY TOP 2 of Group IX
    judges:Vilmos Kardos Annamaria Tarjan Andras Korozs (the president of the MEOESZ/FCI.)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 02.10.2020-Komarom CACIB
    CAC CACIB BOB Top 6 in the BOG
    judge:judge: Mrs.Katalin Radvánszky
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 20-21.08.2020-CACIB Szilvásvárad
    CAC CACIB BOB
    judge:Mr.Zsolt Bíró(HU)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 20-21.08.2020-CACIB Szilvásvárad-CAC CACIB BOB Crufts Qualification-2021
    judge: Mrs.Eija Halonen(FIN)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 20-21.08.2020-CACIB Szilvásvárad
    2xCAC 2xCACIB 2xBOB and Crufts's Qualification-2021
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 18 month old
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 23-26.07.2020-4SPLIT Summer Night Dog Show and Club Dog Show
    3xJCAC 3xBest Junior, RCAC,RCACIB,CACIB,3xBOB,Split Winner
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 24.07.2020.Split CACIB
    Best JUNIOR BOB Split Winner
    TOP 6 in the BOG
    judges:Dragana Bujisic Vasiljevic,Jasna Matejcic
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 24.01.2020-CACIB-NITRADOG CUP
    JUNIOR BEST IN SHOW 2. place
    judge Dusan Paunovic(SRB)
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 25-27.10.2019-Oradea DogShow
    Junior Club Winner,4xBest Junior; 4xBOB,Junior BIS(club)
    SUPREME BEST IN SHOW-3
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 25-27.10.2019-Oradea DogShow
    4xCAJC Junior Club Winner 4xBest Junior 4x BOB Junior BIS(club)
    SUPREME BEST IN SHOW-3
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 22.09.2019-Kecskemet-2x CAC
    Best Puppy;BEST IN SHOW PUPPY
    judges:Tamás Jakkel,Katalin Radvaszky
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 21.09.2019 CACIB in Arad(RO)
    VP.1.Best Puppy, 2x BEST IN SHOW PUPPY
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 8 months old
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 8 months old
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 20-21.09.2019 Club,CACIB,CAC in Arad(RO)
    3xVP.1. Club Puppy Winner 3xBest Puppy 2xBEST IN SHOW PUPPY
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 25-28.07.2019 4 SPLIT Summer Night DogShow(CO)
    4xBEST PUPPY
    judges:Ming Kok Chua,Branislav Rajic,Zeljko Gajic,Barbara Muller
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 25-28.07.2019 4 SPLIT Summer Night DogShow(CO)
    4xBEST PUPPY
    judges:Ming Kok Chua,Branislav Rajic,Zeljko Gajic,Barbara Muller
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 6 months old
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 25-28.07.2019 4 SPLIT Summer Night Dog Show(CO)
    3x BEST PUPPY
    judges:Ming Kok Chua,Branislav Rajic,Zeljko Gajic
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 22.06.2019-2xNDS Herend
    2xVP.1/2,2x BEST BABY male and selected in the BABY BIS in top 6!
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 29.06.2019 ÁBE Club Dog Show
    VP.1.,BEST BABY,Baby BEST in show 1.place
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 22.06.2019-2x NDS Herend
    2x VP 1/2,2x BEST BABY,selected in the BABY BIS in top 6!
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 3 months old
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 3 months old
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • five-weeks-old
    ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • ©marianna.chinesecrested@gmail.com

  • 2-days-old
    ©MariAnna's & Mark's Dreams kennel

  • one day old
    ©MariAnna's & Mark's Dreams kennel

Meritter

* * STUD MALE * *

Genetic test:
- PLL CLEAR (26.10.2022)
- prcd/PRA CLEAR (26.10.2022)
- Patella:0/0 Clear -2020
- Adult teeth 6+6/4
Breeding licenc /FCI/MEOESZ-ÁBE Club-2020 breeding judge: Robert Kotlar(HU)


* * * * * *CHAMPION INTERNATIONAL de BEAUTÉ (C.I.B)!* * * * * *

EUROPEAN DOG SHOW'21 - ResCAC; 2.place/9
Bosna and Herzegovina Champion
Hungarian Show Champion
Hungarian Champion
Romanian Champion
Croatia Junior Champion
Romanian Junior Champion
Hungarian Special Winner'22
Romanian Club Winner'21
Romanian Junior Club Winner
Romanian Puppy Club Winner
Montenegro Puppy Grand Winner
Hungarian Puppy Grand Winner
Hungarian Minor Puppy Grand Winner

started:
Hungarian Grand Champion
Croatian Champion
Slovak Champion
Slovak Junior Champion
Italian Junior Champion

----------
BIS II.
4x BEST OF GROUP
2x BEST OF GROUP II.
2x BEST OF GROUP III.
BEST OF GROUP IV.
BEST DERBY
DERBY WINNER
Split Winner(CRO)
Autumn Winner (BIH)
Crufts's Qualification - 2020,2021,2022, 2023
Adult Club Winner-ÁBE-MEOESZ/FCI/
Hungarian Special Winner '22
Romanian Club Winner -2021, 2022
JUNIOR BIS II.
Junior Supreme Best In Show-3
9x BEST JUNIOR
43 x BEST OF BREED
4x BOS
30x CACIB
5x R.CACIB
PUPPY BIS II:
3x PUPPY BIS I.
13x BEST PUPPY
BABY BIS I.
4x BEST BABY


baby class:
- 22.06.2019-2x CAC Herend
2x VP.1/2,2x Best Baby TOP 6 in the BABY BIS ! ! ! ! !
judges:Vladimir Shiyan(UA) and Dusan Rodic(SRB)
- 29.06.2019 CACIB Székesfehérvár-Agárd
VP.1.,Best Baby
judge:Katalin Radvanszky(HU)

* * * * * Finished HUNGARIAN MINOR PUPPY GRAND WINNER * * * * *

- 29.06.2019 ÁBE Club Dog Show
VP.1.,Best Baby,BABY BIS ! ! ! ! !
judges:Marta Sipos(SRB),Danijel Boros Djev(SRB)

puppy class:
- 25-28.07.2019 4 SPLIT Summer Night Dog Show(CO)
4x VP.1, 4x Best Puppy
judges:Ming Kok Chua(SG),Branislav Rajic(SI),Zeljko Gajic(SI),Barbara Muller(H)
- 30-31./07/2019 Montenegro CUP-CACIB Cetinje
2x VP.1, 2x Best Puppy
judges:Sinisa Savic(SRB),Alberto Vergera(I)


* * * * * Finished MONTENEGRO PUPPY GRAND WINNER * * * * *

- 20.09.2019 Speciality Toy dog show, 21.09.2019 CACIB+CAC in Arad(RO)
3x VP.1. Puppy Club Winner, 3x Best Puppy, 2x PUPPY BIS ! ! ! ! !
judges:Ferenc Gröschl(HU),Alberto Vergara(IT),Leos Jancik(CZ),and BIS judge:Refet Hadzic(BIH)
- 22.09.2019-2x CAC Kecskemét(HU)
2x VP.1.; 2x Best Puppy and PUPPY BIS ! ! ! ! !
judges:Tamás Jakkel (FCI president); Katalin Radvászky(HU)
- 19.10.2019 ÁBE Special CAC Show and ÁBE Club Show
2x VP.1. 2x Best Puppy, PUPPY BIS II.! ! ! ! !
judges:Kotlas Sarnyai Zita(SRB),Liudmila Glukhova(RU)

* * * * * Finished HUNGARIAN PUPPY GRAND WINNER * * * * *


junior class:
- 25.10.2019-Oradea-RCCA-Toy Club
Ex.1 CACJ,Junior Club Winner,Best Junior, BOB, JUNIOR BIS ! ! ! ! !
judge:Roberto Schill(RO)
- 26.10.2019.CAC and CACIB Oradea Halloween Dog Show
2x CAJC; 2x Best Junior; 2x BOB, Top 8 in the BOG ! ! ! ! !
judge:Pedro Armando Ramos Lang(BG);Lokodi Csaba Zsolt(RO)

* * * * * Finished ROMANIAN JUNIOR CHAMPION * * * * *

- 27.10.2019 Dogtober Fest Oradea CACIB
CAJC Best Junior BOB Top 9 in the BOG and JUNIOR SUPREME BEST IN SHOW-3 ! ! ! ! !
judge Andrea Csatari Nemeth(RO)
- 14.12.2019-ENCI Winner-Giuria Radini-Club Show-Verona(IT)
Exc.1. CACJ,Best Junior,BOB (17 entered dog)
judge: Roberto Schill(RO)
- 24.01.2020-CACIB-NITRADOG CUP(SK)
Exc.I./3.; JCAC; Best Junior, JUNIOR BIS 2. ! ! ! ! !
judge Dusan Paunovic(SRB)
- 23-26.07.2020-4 SPLIT Summer Night Dog Show(CO)-(19-23 entered dog)
Exc. I./5; 2x CAJC, 2x Best Junior; 2x BOB; Split WINNER; R.CAC; R.CACIB; Exc.4. and He was selected 2x in TOP 6 of GROUP IX. ! ! ! ! !
judges:Mr.Stefan Sinko(SLO); Mrs.Dragana Bujisic Vasiljevic(Srb); Mrs.Jasna Matejcic (Cro) ; Mrs.Lisbeth Mac (CH);
- 25.07.2020-Split (CO) Bichon klub/Zagreb (18 entered dog)
Exc.I./5. JCAC; BEST Junior; BOB
judge: Mrs.Annika Ulltveit-Moe (SE)

* * * * * Finished CROATIAN JUNIOR CHAMPION * * * * *

intermediate class:
- 20-21.08.2020-CACIB Szilvásvárad(Crufts Qualification) (HU) (13 entered dog)
2x Exc.1.; 2x CAC; 2x CACIB; 2x BOB and Crufts Qualification-2021 ! ! ! ! !
judges:Mr.Zsolt Bíró(HU); Mrs.Eija Halonen(FIN)
- 18-19.08.2020-CACIB Jakabszállás(HU) (10 entered dog)
2x Exc.1.; 2x CAC; 2x CACIB; BOB
judges:Mr.Kotlár Robert;Mrs.Tarjan Annamaria(HU)
- 19.09.2020 ÁBE-Asian Toy Dogs and Bichon Breeds Club show-Jakabszállás (11 entered dog)
Exc.1.; CAC; Adult Club Winner; BOB
judge: Dr. Jakkel Tamás (President of the FCI.)
- 02.10.and 04.10. 2020 CACIB Kecskemet (entered 14 dog)
2x Exc.1.; 2x CAC; 2x CACIB; 2x BOB and 2x TOP 6 in the BOG and he was selected in DERBY TOP 2 of Group IX. ! ! ! ! !
judges:Mrs.Katalin Radvanszky; Mr. Kardos Vilmos
BIS judges:Mrs.Katalin Radvánszky,Mrs.Annamaria Tarjan and Mr.Andras Korozs (the President of the MEOESZ/FCI.)
- 2020-CACIB Bekescsaba(HU) (10-12 entered dog)
2x Exc.1.; 2x CAC; 2x CACIB; 2x BOB and BEST OF GROUP; BEST OG GROUP III. ! ! ! ! !
judges: Dr.Sipos Marta(SRB),Roberto Schill(RO),Suzana Simon(HR),Sonia Kelveri Philippou(CY)

open class:
- 19.06.2021 Szentlorinc CAC
Exc.1. CAC, Best of Breed and he was selected TOP 5 of BOG ! ! ! ! !
judges:Mrs.Sanda Kekez Vaselic(HR)Mrs.Zsuzsanna Dr, Balogh(HU)
- 20.06.2021 Subotica (SRB)
Ex.1. CAC, CACIB, BOB
judge: Zlatko Jojkic (SRB)
- 09-10.07.2021 ARAD (RO)-CCAR/Toy Club,CAC,CACIB Dog Show
3x Exc.1; 3x CAC; CACIB; Club Winner; Best male ; 3x BOB, BEST OF GROUP II. ! ! ! ! !
judge:Vojislav Al Dagistani (SRB); Margineanu Calin (RO); Dr.Tamas Jakkel (HU)-president of the FCI

* * * * * Finished ROMANIAN CHAMPION * * * * *

- 30.07. and 01.08. 2021 Debrecen CACIB
2x Exc.1. 2x CAC; 2x CACIB 2x BOB and BEST OF GROUP III. ! ! ! ! !
judges:Liudmila Glukhova(RU), Istán Orcsik(SRB)
- 14.08.2021 Miskolc CACIB
Exc.1.; CAC; CACIB; BOB
judge:Dr. Marta Sipos(SRB)
- 05.09.2021-Hodmezovasarhely CACIB
Exc.1.; CAC; CACIB; BOB; BEST OF GROUP ! ! ! ! !
judge:Suncica Lazic(SRB),Vilmos Kardos(HU)
- 10.09.2021 Jakabszallas CACIB
Exc.1.AC; CAIB, BOB; and he was selected TOP 6 of BOG ! ! ! ! !
judge: Marie Thorpe(IRL) and Zsolt Biro(HU)
- 12.09.2021 Jakabszallas CACIB
Exc.1. CAC, CACIB, BOB and he was selected TOP 6 of BOG ! ! ! ! !
judges: Zsolt Biro(HU) and Szilvia Grof(HU)
- 16.10.2021 CACIB-Turija(SRB)(15 entered dog)
Exc.1. CAC, CACIB, BOB and he was selected TOP of BOG ! ! ! ! !
judge: Robert Kotlar(HU)

* * * * * Finished SERBIAN CHAMPION * * * * *

- 23-24.10.2021-Komarom CACIB Crufts-Derby Dog show (13 entered dog)
2x Exc.1; 2x CAC; 2x CACIB; 2x BOB, BEST OF GROUP; Crufts's Qualification-2022 ! ! ! ! !
judges:Dusan Paunoic(SRB); Mina Piljevic(SRB)


* * * * * Finished HUNGARIAN CHAMPION an HUNGARIAN SHOW CHAMPION * * * * *

- 28.12.2021 GRAND PRIX WINNER CACIB DOg SHOW (HU)
Exc. 1./3; CAC; R.CACIB
Judge: Mr. Zaur Agabeyli (AZE)
- 29.12.2021 EUROPEAN DOG SHOW (HU)
Exc.2./9 Res CAC
Mr. Hari Lehkonen (SF)
- 30.12.2021 EUROPEAN SPECIALITY WINNER SHOW - Companion Dog Club of Hungary
Exc.I.; CAC
Judge:Mr.Tomas Kucera (CZ)

2022 years
champion class
- 19.-20.02.2022 Fehova Winter Dogshow -CACIB
2xExc.1. 2xCAC 2xCACIB 2xBOS
judges:Zsolt Biro(HU),Suzana Simon(CRO)
- 03.04.2022 Bekescsaba CACIB
Exc.1. CAC R.CACIB
judge:Lokodi Csaba Zsolt (RO)
- 15.04.2022 CACIB Szilvasvarad
Exc.1./2 CAC CACIB BOB
judge:Juslin J.Ahola(SF)
- 16.04.2022 CACIB Crufts DogShow-Szilvasvarad
Exc.1./2 CAC R.CACIB
judge:Dr.Balogh Zsuzsannna
- 30.04.2022 Pécs-Szentlorinc CACIB
Exc.1 CAC CACIB BOB
judge: Ligita Zake (LV)

* * * * * Finished HUNGARIAN GRAND CHAMPION * * * * *

- 29.05.2022 Subotica (SRB)
Exc.1.CAC R.CACIB
judge:Kitanovic Sasa(SRB)
- 04.06.2022 CACIB Herend
Exc.1. CAC, CACIB, BOB, BEST OF GROUP ! ! ! ! !
judges:Refect Hadzic(BIH), Harto Stockmari(FI)
- 12.06.2022-CACIB Derby & Crufts DogShow-Nitra (SK)
Exc.1. CAC CACIB BOS and Crufts's Qualification-2023 (20 entries in breed)
judge:Robert Kotlar(HU)
- 02.07.2022.ÁBE Klub Show & ÁBE Special Show (18 enteries in breed)
2x Exc.1. 2x CAC,Special Winner'22,BOB Res BIS
judges: Zuzana Simon (CRO), Oliver Simon (CRO)
- 08.07.2022.CCAR Toy Dogs Club (13 enteries in breed)
Exc.1.CAC Club Winner, BOB and he was selected in TOP 7 of BIS !!!!!
judge:Dusan Paunovich (SRB), BIS judge:Tamas Jakkel (HU) (president of the FCI)
- 30.07.2022 CAC Spilt (HR) (25 enteries in breed)
exc.I./ 5 CAC CACIB BOB and he was selected in TOP 6 of BOG ! ! ! ! !
judges: Tatiana Urek (SI) and Olga Sinko (SI)
- 31.07.2022 Split(HR) (29 enteries in breed
Exc1./6 CAC CACIB BOB
judge: Simon Oliver (HR)
-03.09.2022 CAC and CACIB-Samac (BIH)
2x Exc.1. 2xCAC CACIB 2xBOB and 2x he was selected in TOP 6 of BOG ! ! ! ! !
judges Linda Volerikova (SK) Jasna Matejcic (HR)
- 23.09.2022 CACIB Kecskemet-Jakabszallas (11 entries in breed)
Exc.1. CAC CACIB BOG and BEST OF GROUP IV.! ! ! ! !
judge: Eytan Hendel (ISL)
- 08.10 CAC Gradacac (BIH)
Exc.1. CAC BOB
judge: Lokodi Csaba Zsolt (RO)
- 08.10 CACIB Gradacac (BIH)
Exc.1. CAC CACIB BOB Autumn Winner BEST OF GROUP II.! ! ! ! !
judge:Dusan Paunovich (SRB)

* * * * * Finished BOSNIA and HERZEGOVINA CHAMPION * * * * *

- 21.10.2022 CACIB Komarom (19 entered dog)
Exc.1./2; CAC; CACIB; BOS
judge:Tomas Kucera (CZ)
- 26.2022 CACIB Crufts - Zagreb (CRO)
Exc.1. CAC CACIB BOB and Crufts Qualification'23
judge: Jadranka Smojver Selimovic (CRO)

Helsøsken (3)

2019-01-25

MariAnna & Mark's Dream Amazing Airin
MariAnna & Mark's Dream Angelic Alyssa
C.I.B. Marianna & Mark's Dream Alluring Avicii

Avkom (2) (Etterkommere)

Født: 2020-09-28  Under: Müslis Jänta

Ch. SevenDrops Cool and Easy
Ch. EJW'21 SevenDrops Chek me Sir

Prøv kombinasjon


(Skriv hele eller deler av hundens navn, og velg hunden fra nedtrekkslisten.
Det kan ta noen sekunder før det kommer opp en listen med hunder i listen.)



Legg til bilde i galleriet Logg inn for å laste opp bilder.
Terms of use